Sosyal Medya

Abdullah Avcı: Şansımızı sürdürmek istiyoruz

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yarın (perşembe) oynacakları Ludogorets maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu...

Abdullah Avcı’nın açıklamaları şu şekilde:

“Değişik ve planlı organizasyonlar içerisinde hazırlanmaya çalışıyoruz. Deneyimi olan Lugorets, son 6 sezondur liginde şampiyon ve Avrupa’da tecrübeye sahip bir takım. Bu yarışın içinde sonuna kadar olmak istiyoruz. Yarın kazanmak ve bunu bir sonraki Braga maçına taşımak; son maç öncesi de şansımızı sürdürmek istiyoruz. Kulüp olarak bir deneyim ve ülke puanına bir katkı olacak. Sonuna kadar bunun içerisinde olmak istiyoruz.”

“Her maça farklı hazırlanıyoruz”

“Geçen haftayı kapattık. Hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Her maça farklı hazırlanıyoruz. Biz iyi durumdayız. Sakatlarımız var, tedaviler ama mevcut kadro her zaman birbirini tamamlıyor. Bir sistem takımı olduğumuz için hep oyunun içinden iyi çıktık. Yarın da bunu sürdürmek istiyoruz.”

Sakatların son durumu

“Clichy, Adebayor; hepsi çok değerli ve önemli oyuncular. Geçen hafta da Mahmut, Emre ve Tunay’ın sakatlığı vardı. Şu anda da devam ediyor. Egemen ce Chedjou uzun süredir sakat. Mehmet Batdal iki hafta sonra başlayacak. Clichy dün akşam MR sonrası tedaviye alındı. Adebayor’un gribal bir durumu var. Her zaman yeteneki ve değerli oyuncular aranır. Elimizdeki kadro ile her zaman iyisini yaptık, iyisini yapmaya da devam edeceğiz.”

Caicara yorumu

“Caicara ile Ludogorets hakkında özel bir şey konuşmadım. Yarın sahada olacak, umarım yarın iyi performansını sahaya yansıtır. Her maça galibiyet için çıkıyoruz. Olmasa da önemli bir deneyim kazanıyoruz.”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER