Sosyal Medya

Abdullah Avcı’dan sakatlık açıklaması

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Hoffenheim ile yapılacak UEFA Avrupa Ligi C Grubu 4. maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalar yaptı....

İşte o açıklamalar:

“Hoffenheim Almanya Ligi’nde merkeze çok top sokan bir ekip. İlk maçta da ikinci yarı çok hata yaptık. Ligi kapattıktan sonra da ilk maç üzerinden; “Nasıl başlarız, nasıl karşılarız?” üzerine çalışmalar yaptık. Grupta yeniden varlığımızı hissettirmek için ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. Umarız istediklerimizi yapabildiğimiz karşılaşma olur.

Ben sahanın içerisinde olan oyuna ve oyun planına bakarım. Bugün itibarıyla da yarın maça ya 17 ya da 18 kişi çıkma ihtimali var. Birbirine yakın eş değer bir takımı da bu yüzden kurduk. Kamuoyunun oynadı ya da oynamadı olarak adlandırdıklarına değil; oyun gücüne bakarız.

Costa üç hafta yok. Mahmut önümüzdeki hafta da yok. Emre için net tarih yok. Mahmut ve Emre şu an Türk Ligi’nde en uyumlu oyuncular arasında. Gökhan İnler’in de performansı artıyor. Umarım o da performansı artan oyunculardan olur.

Kerim, Fulham’da oynarken benim tanıştığım ve Milli Takım’a kazandırdığım bir oyuncuydu. Beşiktaş’ta da oynarken istemiştim. Bence onun yerinde oynayan oyuncunun düşünmesi lazım.”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER