Sosyal Medya

Aykut Kocaman: En az 2 transfer daha yapacağız

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Sturm Graz'la oynayacakları UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme rövanş maçı öncesinde açıklamalar yaptı....

Aykut Kocaman’ın açıklamalarından öne çıkan kısımlar şu şekilde:

“Yeniden Fenerbahçe’nin başında maça çıkacağım için çok heyecanlıyım. Umarım bu heyecan sürekli devam eder. Tabi taraftarla buluşacak olmak, heyecanı artırdığı gibi birazcık kaygı da yaratıyor. Bu kaygıyı bastırıp sonuca gitmeliyiz”

“TRANSFER BİTMEDİ”

“Takımda pozisyon anlamında bakacak olursak en az iki transfer daha gerekiyor. Bu transferlerin de takıma adapte olma sürecini hesaba katarsak yaklaşık 1,5 -2 aylık bir süre içinde takım olarak istediğimiz noktaya ulaşacağız.

“ISLA HENÜZ HAZIR DEĞİL”

“Isla çok kısa süre önce aramıza katıldı. Şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim ki, fiziksel ve mental açıdan takıma alışmak için kendini bu kadar zorlayan başka bir oyuncuya rastlamadım. Çalışma azminden çok memnunum. 1-2 hafta içinde kadromuzda yer alacaktır.”

“KALEDE VOLKAN DEMİREL OLACAK”

“Van Persie, bugün sabah idmana çıktı ve olumsuz bir durum olmadı. Birazdan çıkacağımız idmanda da sorun yaşamazsa mutlaka kadroya almak istiyorum. Volkan konusuna gelecek olursak, mümkün olduğu kadar birbirini tanıyan oyuncuları oynatmak istediğimi daha önce de söylemiştim. Bu yüzden yarın yine Volkan kalede olacak. Ancak Carlos da artık istediğimiz seviyeye geldi sayılır. Önümüzdeki maçlarda kaleyi kimin alacağını ise bekleyip göreceğiz.”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER