Sosyal Medya

Aykut Kocaman’dan Fatih Terim yanıtı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, UEFA Avrupa Ligi'nde Sturm Graz ile oynanacak maçtan önce basın toplantısı düzenledi....

Deneyimli çalıştırıcı Terim’in Milli Takım’dan ayrılmasıyla ilgili yorum yapmaktan kaçınırken, “Gerçek bilgiye sahip olmadığım için bu durumla alakalı şimdi konuşmayacağım.” ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman’ın Sturm Graz maçı açıklamaları ise şu şekilde:

“Sezona son derece istekli başlayan Van Persie’nin sakatlanması, Sturm Graz maçı öncesi planlarımızı sıkıntıya soktu. Forvette tecrübeli bir oyuncumuzun kadroda olmasını umuyorduk ancak Van Persie’nin sakatlığı, bu durumu ortadan kaldırdı. Yarınki maç kadrosunda forvet için Ahmethan Köse, genel yapısıyla, formuyla ön plana çıkıyor. Endişeli miyim? Kesinlikle hayır. Fenerbahçe formasını taşıyan her oyuncu Fenerbahçe’nin gücünü temsil edecek kapasitededir. Forvette pozisyon tecrübesi yüksek bir oyuncu kullanmak istiyorum. Bu yüzden yarın Ahmethan Köse’ye şans vermeyi planlıyorum. Sturm Graz tamamlanmış bir takım. Kollektif futbol oynuyorlar.  Bizim tek avantajımız kalite, tecrübe bireysel yetenekler açısından daha zengin bir kadroya sahip oluşumuz”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER