Sosyal Medya

Beraberlik golünü atan Josef de Souza maçı değerlendirdi

1-1 sona eren Trabzonspor maçında Fenerbahçe'nin golünü kaydeden Josef yayıncı kuruluşa konuştu....

“İlk yarıdaki oyuna bakarsak kesinlikle iki puan kaybettik diye değerlendirebiliriz. Daha iyi olan taraf bizdik. Onların golünden sonra dengemizi kaybettik. Hemen gol bulabilmenin heyecanıyla işlerin değiştiğini gördük. Gole kadar maç tamamen bizdeydi. İstediklerimizi yapamadığımız anlar oldu. Golden sonra da daha çok üstümüze gelmeye başladılar. En azından bir puanla tamamladık.”

Hasan Ali Kaldırım’ın orta saha performansı: “İyidik orta sahada. Uyumluyduk. Hasan Ali de kendini aşan bir performans ortaya koyarak iyi bir maç çıkardı. Golü sadece bu şekilde atabilirlerdi, maçtan önce çalışmıştık. Tek yapabilecekleri buydu ve maalesef öyle de yedik. Bir pozisyon için yeni bir oyuncu daha kazandık. Böyle bir durumla karşılaşırsa ona güvenebiliriz.”

Beraberlik golünü atması için: “Önemli bir goldü. En azından mağlup ayrolmamam bizim için önemliydi. Şu anda bitmiş hiçbir şey yok, mücadeleye devam ediyoruz. Şampiyon olabilmek için her türlü imkanımız var. Rakiplerimiz de birbirleriyle oynayacaklar, biz de bunu fırsata çevireceğiz.”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER