Sosyal Medya

Boluspor’dan Ertuğrul Taşkıran açıklaması

Boluuspor Başkanı Necip Çarıkçı, bonservis bedeli çok tartışılan Ertuğrul Taşkınra ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu ...

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Radyospor’a açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’den transfer edilen Ertuğrul Taşkıran ve Melih Okutan’la ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çarıkçı’nın röportajından önemli satır başları şu şekilde:

“AZİZ YILDIRIM’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”

“Transferlerimiz şekilleniyor. Fenerbahçe ile görüşmelerimizi yaptık ve anlaşma sağladık. Ertuğrul dışında, Melih Okutan ile de 3 yıllık sözleşme imzalayacağız. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a teşekkür ediyorum. İnşallah Türk futboluna Melih Okutan’ı kazandırırız. Fenerbahçe Melih Okutan’ın ikinci satışından % 20 pay alacak. Önemli olan burada bu gençlerimizin Türk futboluna kazandırmamız”

“1 MİLYON EURO ÖDEDİK”

“Ertuğrul Taşkıran ve Melih Okutan’a 1 milyon Euro bonservis bedeli ödedik. Bu transferlerde yönetim kurulu üyemiz Oktay Ercan maddi anlamda büyük bir inisiyatif kullandı. Ertuğrul’la 1+1 yıllık anlaşma sağladık. Melih’i geleceğin Rıdvan Dilmen’i olacağını dünüşünüyoruz. Melih için proje transferi diyebilirim”

“MELİH’E TEKLİFLER VARDI”

“Melih’e Bursaspor, Sivassspor, Adanaspor’un talip olduğunu net bir şekilde biliyorum. Bu genç oyuncumuzu transfer ettiğimiz için mutluyuz”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER