Sosyal Medya

Demba Ba için Göztepe iddiası

Beşiktaş ve Atiker Konyaspor'un ilgilendiği Demba Ba'ya sürpriz talip! Göztepe'nin Demba Ba için girişimlerini hızlandırdığı ve Senegalli golcünün transferini bitirmek üzere olduğu belirtildi....

Süper Lig ekiplerinden Göztepe, Senegalli golcü Demba Ba için girişimlerini hızlandırdı.  A Spor’un iddiasına göre Göztepe, 32 yaşındaki Demba Ba transferinde mutlu sona çok yaklaştı. Bir dönem Beşiktaş’ta forma giyen ve şu anda bonservisi Çin’in Shanghai Shenhua takımında olan deneyimli futbolcu Türkiye’ye dönmek istiyor.

Konyaspor ‘Israrcı değiliz’ demişti

Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Demba Ba transferiyle ilgili ısrarcı olmadıklarını belirterek, “Bu futbolcu yerine alternatif isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor.” dedi.

Baydar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ara transfer döneminde hata yapmak istemediklerini, ince eleyip sık dokuduklarını söyledi.

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ile sürekli istişare içerisinde olduklarını ifade eden Baydar, “Hocamız, takıma dahil olur olmaz faydalı olabilecek hazır futbolcu istiyor. Biz de aynı kanaatteyiz. Dolayısıyla Demba Ba konusunda ısrarcı olmadık. Bu futbolcu yerine alternatif isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor. Bu görüşmelerde önemli mesafeler aldığımızı söyleyebilirim. En kısa sürede transferi tamamlayacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER