Sosyal Medya

Erman Toroğlu’ndan olay iddia: Erol Erdal Alkan

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Mircea Lucescu'nun A Milli Takım'a davet ettiği Hollanda 2. Ligi'nde oynayan Surinam asıllı Erol Erdal Alkan ve Lucescu hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı....

A Spor’da Takım Oyunu programında açıklamalarda bulunan Erman Toroğlu, Milli Takım hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. Milli Takım’da komisyonların döndüğünü ifade eden Toroğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Şimdi peki arkadaş bu ne? Bak, çok kestirme. Bunun menajeri kimse, bunun menajerinin yakını futbol federasyonunda kim çalışıyorsa, ben biliyorum kim olduğunu, ona veriyor. Milli takım kadrosuna alıyor. Bunu pazarlayacak.5 Milyon Euro’ya satarak para kazanacaklar. Şuanda bir iki menajerin komisyoncusu olmuş Milli Takım. Siz neden bahsediyorsunuz? Ahlaksızlık bu. Oynatsalar ya, araştırsalar ya. Niye oynayamadı Hollanda da? 5 bin Türk lirası alıyor. Ay da bin euro alıyor. Siz dalgamı geçiyorsunuz? Milli takım bu kadar ucuzladı mı? Milli takımı satıyorsunuz. Bunlar iddia değil, oynadıkları yer belli. 25 numaralı kadroda bu çocuk ya. Milli takım da oynama şansı var mı? Bırakın Allah aşkına ya, beni mahkemeye versinler. Türkiye’de böyle bin tane adam var. Yürüyün gidin ya. Ne söylüyorum abi_ Futbol federasyonu beni mahkemeye versin. Bu adam kim, kim aldırdı, aracı kim Lucescu’nun eline kim verdi bunu. Menajeri kim, bağlansın menajeri. Ben kim olduğunu biliyorum menajerin. Metin diye adam. Bu kadar artık Türkiye’yi aşağılamayın.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER