Sosyal Medya

Fatih Terim, Bucaspor maçının ardından konuştu

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu rövanş maçında Galatasaray, deplasmanda Bucaspor'u 3-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu....

“Fiziksel olarak daha iyi olacağımız kesin…”

Elbette eksiklerimiz ve ödevlerimiz var. Oyun isteğimizden memnunum. Beraber oynama alışkanlığımızı ve bireysel becerilerimiz üstte çekersek daha güzel olacak. Son 8’deyiz. Lig daha çetin geçecek. Birlikte oynama alışkanlığımız çok önemli. Fiziksel ve mental olarak ayırmak lazım. Fiziksel olarak daha iyi olacağımız kesin.

“Almış olmak için futbolcu almayacağız…”

Sakatlıktan uzak bize faydalı olabilecek bir kamp oldu. Galatasaray adına uzun bir uzun. Her geçen gün açığımızı kapatacağız. Rakip sahada oynama planımız devam eder. Transferin rasyonel şekilde olursa faydası vardır. Almış olmak için almayacağız. Devre arasında kimse anormal transfer beklemez. Belki siz bulabilirsiniz. Ben de duyuyorum. Bilmediklerimi de duyuyorum. Galatasaraylıların hayal kırıklığı yaşamasını istemiyorum.

“Oyuncularımızın bireysel performansını üste çekmemiz lazım…”

Seçimden sonra bir şeyler yapamasak bile oyuncularımızın bireysel performansını üste çekmemiz lazım. Kayserispor iyi gidiyor, yeni transferleriyle güçlendi. Taraftarıyla birlikte zor bir deplasman. Lato’nun iyi niyeti ve yaklaşımdan memnunum. Bugün iyi oynadı. Fernando sahamızın kadrine uğradı. Bizi üzdü, bizim için önemli bir oyuncu. Daha erken dönecektir. Bugün İstanbul’dan ekibim görüntü attı. Sağlık heyetimiz çalışıyor. Fernando hemen dönmek istiyor. Daha erken dönecektir.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER