Sosyal Medya

Fatih Terim: “Daha az hatayla oynamalıydık ama 3 puan sevindirici”

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Osmanlıspor'u sahasında 2-0 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından hataları azaltmaları gerektiğini ancak 3 puanın kendileri adına sevindirici olduğunu söyledi. ...

Karşılaşma sonunda yayıncı kuruluşa konuşan Fatih Terim, şunları kaydetti:

“Gelişmeleri iyi buluyorum rakamsal olarak. Çok da gol kaçırıyoruz. Benim futbol yaşantım boyunca her zaman atağı, hücumu, oyun oynamayı ön planda tutan bir hoca oldum. Çok gollü maçlarımız da oldu.

Oyunun içerisinde oyuncuların mutlu olduğunu görebilmek benim için önemli. Bugün üstünlük sağlamamız gerekirken maalesef ayakta ve dengede kalmayı seçtik. Bu kadar sinerji ve moral dolu bir ortamda bazı zamanlar oynadığımız oyun bize yakışmadı.

“3 PUAN ÇOK ÖNEMLİYDİ”

“Buna rağmen galibiyetten dolayı çok sevinçliyim. İkinci yarı 17 şutumuz var. Bunun aşağı yukarı 12’si organize ataklarla geldi. Daha oyuna hakim, daha az hatayla oynamalıydık ama 3 puan şu durumda bizim için çok önemliydi. Oyuncularımı kutluyorum.

Seyircilerimizden rica ediyorum, onlar bizi dinlerler… Latovlevici’ye protestolar için… Maçtan sonra ne isterlerse yapsınlar ama maç esnasında olmasın.”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER