Sosyal Medya

Fatih Terim’den Ndiaye ve transfer açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig'in 19. haftasında Osmanlıspor ile iç sahada oynayacakları karşılaşma öncesinde açıklamada bulundu....

Badou Ndiaye’nin kadroda yer almamasına “Aldığı transfer tekliflerinden dolayı kafası karışık” sözleriyle açıklık getiren Terim, transfer yapmadan önce takımda alacağı olan futbolcuların paralarını ödemeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Terim’in maç önü açıklamasında Ndiaye ve transfer çalışmalarıyla ilgili sözleri şöyle oldu:

“Ndiaye bizim önemli bir oyuncumuz. Galatasaray’da kendisinden çok şeyler beklediğimiz, iyi bir oyuncu ancak dün ve evvelki günkü süreç içerisinde kafasının karıştığı malum… En son dün akşam konuştuk…”

“Kafasının karıştığını, oynayamayacağını, konsantre olamayacağını söyledi. Ben de evinde eşi ve çocuklarıyla buradaki gerginlikten uzak kalmasını istedim. Bizim oyuncumuz Ndiaye. 31’ine kadar da süremiz var bir şeyler olacaksa…

Galatasaray camiasının menfaatleri benim de oyuncuların da menfaatlerinden önce gelir. Kulübümüz için bir faydası olacaksa kararımı mantığımla veririm.”

“ÖNCELİĞİMİZ ALACAKLARIN ÖDENMESİ”

“Herkes transfer soruyor, eksiğimiz olduğu da belli. Tüm takımın herhangi bir alacağını ödemeden transfer yapmayı uygun görmüyoruz. Tüm takımı kaybetmeyi göze alamam.
Ndiaye’nin kafası çok karışık. ‘Oynayabilir misin?’ diye sorum, ‘Hayır’ cevabını aldığım için evine gönderdim.”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER