Sosyal Medya

Fikret Orman’dan Cenk, Arda ve Demba Ba açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı ekibin transfer gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu....

Orman’ın açıklamaları şöyle oldu;

” Arda Turan’a Beşiktaş formasının nasip olmasını çok isterim ama şu an böyle bir gündemimiz yok. Şahsen sevdiğim bir oyuncu, Türkiye’nin önemli bir markası. Daha önce de anlattım.”

“Bizim takımızıda Arda’nın bölgesinde oyuncu yoğunluğu var, çok oyuncu var. Bir takımda transferden önemlisi mevcut oyunculardan performans almak.”

“CENK’İN DEĞERİ 20 MİLYONDAN ÇOK FAZLA”

“Cenk çok kıymetli bir kardeşimiz, evladımız. Bu çocuklar Beşiktaş’ta olmaktan mutlular. Kariyerleriyle alakalı iyi bir şey olacağına inanırsak biz de yardımcı olmak isteriz ama Cenk gitmiş, uçağa binecek falan, böyle bir gündemimiz yok.”

“Cenk’in değerinin 20 milyondan çok fazla olduğunu düşünüyorum. Satma niyetimiz olmadığı için bir fiyat belirleme durumumuz da yok. Niyetimiz olursa fiyat belirleriz. Açık artırmaya çıkmış gibi. Oyuncumuz bir tablo mudur? Oyuncunun bizimle bir uyumu var.

“DEMBA BA BİZİM EVLADIMIZ”

“Cenk çok kıymetli, Oğuzhan için de aynısını söyledim. Kariyerleriyle ilgili ben de iyi olacağına inanırsam olur. Devre arasında satmak istemediğimizi söyledim. Cenk, Beşiktaş’ta olmaktan çok mutlu”

“Demba Ba bizim evladımızdır. Ben transferini isterim ama sakatlık durumunu bilmiyoruz. Bakmak lazım.”

“LİGDEKİ PERFORMANSTAN MEMNUN DEĞİLİM”

“Açıkçası Beşiktaş’ın ligdeki performansından memnun değilim. Çok daha iyi olmamız gerekiyordu. 30’a yakın resmi maç yaptık. İkinci devrede daha az maç yapacağız.”

” Fatih Terim, kariyeri belli. Sevdiğimiz bir spor adamı. Güzel bir lig geçiyor. Sene sonuna kadar daha çok süreç var. İnşallah hakemlerin az etkilediği bir lig olsun.”

“Yarım saat evvel Fatih Hoca ile konuştum. Yeni göreviyle alakalı tebrik ettim. Sahada rekabet yaşıyoruz ama dışarıda herkes birbiriyle arkadaş”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER