Sosyal Medya

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sol bek transferi için kararını verdi!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sol bek transferi için Kwadwo Asamoah'ta karar kıldı. Cengiz'in, son ana kadar Ganalı yıldızın transferini zorlayacağı öğrenildi....

Gamaspor’un ulaştığı bilgiye göre sarı-kırmızılı camiada merakla beklenen sol bek transferi için başkan Mustafa Cengiz, son olarak daha önce de görüşülen Kwadwo Asamoah’ta karar kıldı ve bu kararını teknik direktör Fatih Terim’e de iletti. Terim’e transferdeki son durumu “Kaynağımız var. Asamoah’ı zorluyoruz. Olma ihtimali yüksek” sözleriyle anlatan Cengiz, 29 yaşındaki yıldız futbolcunun transferi için umut verici konuştu.

Dursun Özbek yönetimi döneminde Sportif A.Ş’de görev alan Serdar Güzelaydın da Ocak ayının başında oyuncunun menajeri Federico Pastorello ile görüşme gerçekleştirmiş ve bu görüşmede ‘Haziran ayında bonservissiz transfer’ konusunda anlaşmaya varılmıştı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Juventus’un da Ganalı futbolcuyla sözleşme uzatmama kararı almasının ardından yeniden bu transfer için çalışmalara başladı.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER