Sosyal Medya

Galatasaraylı yönetici: Eğer Terim gelirse…

Fatih Terim'e karşı olan yöneticiler, son gelişmeler sonrasında Terim'den başka alternatif olmadığı için bu düşüncelerinden geri adım atsalar da Gamaspor isim isim Terim'e karşı olanların ne söylediğini açıklıyor......

Teknik direktör Igor Tudor ile yolların ayrılma kararı alındığı Galatasaray’da detaylar da aydınlığa kavuşmaya devam ediyor. Sarı-kırmızılı camiada teknik direktörlük için sıkça Fatih Terim’in ismi dillendirilirken, hukuktan sorumlu yönetici Eşref Alaçayır’ın Terim hakkında yaptığı çarpıcı yorum ortaya çıktı… Galatasaray Genel Sekreteri Can Topsakal ise Fransız hoca getirilmesini istiyor.

Gamaspor’un eriştiği bilgiye göre Galatasaray’ın hukuktan sorumlu yöneticisi Eşref Alaçayır geçen hafta Türk Telekom Stadyumu’nda yaptığı bir sohbette, Fatih Terim’in sarı-kırmızılı ekibin başına geçmesi ihtimaliyle ilgili “Eğer Terim gelirse üzerime benzin döker kendimi yakarım” dedi.

Galatasaray Genel Sekreteri Can Topsakal ise Fransızca konuşan bir teknik direktör getirilmesi konusunda ısrarcı. Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman’ın gitmesine göz yuman ve sezon başında üst akıl olarak Lucescu ile görüşmeye giden Topsakal, takıma faydalı olabileceğini düşündüğü Fransız hocaların listesini Başkan Dursun Özbek’e iletti.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER