Suat Hekimoğlu: Çoğunluk yanımızda

Mevcut Başkan Eyüp Gözgeç'in yönetiminden ayrılıp boks federasyona adaylık için temaslara başlayan Suat Hekimoğlu, rakibini sert sözleşle eleştirdi.

Suat Hekimoğlu: Çoğunluk yanımızda
Federasyon seçimlerine doğru geri sayım başlarken, boks federasyonu için de hareketlilik sürüyor. Mevcut başkan Eyüp Gözgeç'in yönetiminden ayrılıp göreve talip olan Suat Hekimoğlu, hem iddialı sözler sarfetti hem de muhtemel rakibini eleştirdi. Gözgeç'in legal olmayan yollarla koltuğu korumaya çalıştığını ileri süren Hekimoğlu, "Bunu boks camiasının tamamı biliyor. Genel kurul öncesi hazirun cetvelini kendi yandaşlarına göre hazırlıyor. Süreci kendi istediği gibi yönetmenin peşinde ama yasal yollarla buna izin vermemek için gereken her şeyi yapacağız" diye konuştu.

ÇOĞUNLUK YANIMIZDA

Yargı yolu dahil tüm gerekli adımları atacaklarını da söyleyen Hekimoğlu, şöyle devam etti: "Denetleme kurulu raporları, mahkeme kararları hepsini ortaya oyup haklılığımız ispatlayacağız. Boks sporu ve camiası tek kişinin emellerine alet edilecek bir camia değildir. Oluşturulmaya çalışılan illegal yapının her zaman karşısında olacağız. Bizim gibi düşünen büyük bir çoğunluk var. Mevcut Başkan, eğer güdümlü azınlıkların oylarıyla federasyonu yönetmenin peşindeyse, bilin ki er ya da geç kaybetmeye mahkumdur. Sayın bakanımızın tüm bu yaşananları dikkate alacağına olan inancımız tamdır."

(Fanatik)
DİĞER HABERLER Tüm Haberler
“Madem tavır yapıyor, Rize’ye de gelmesin”

“Madem tavır yapıyor, Rize’ye de gelmesin”

Bruma için, “Madem tavır yapıyor, Rize’ye de gelmesin” diyen Tudor, ‘ağır kaldığı’ gerekçesiyle Hakan Balta’yı da Çaykur Rizespor maçı kadrosuna almadı.

"Dorsey'yi evinde hissetireceğiz"

BSL ekiplerinden BEST Balıkesir'de Genel Menajer Cengiz Karadağ kadrolarına kattıkları Joey Dorsey ile ilgili sitemize açıklamalarda bulundu.

Riekerink'in canı sıkkın

Riekerink'in canı sıkkın

Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink'in hakkında çıkan 'takımdan gönderiliyor' haberleri nedeniyle canı sıkkın...

Beşiktaş'tan Ersan için komisyon yalanlaması

Beşiktaş'tan Ersan için komisyon yalanlaması

Beşiktaş resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayarak komisyon iddialarını yalanladı.

Derbiye bilet bulamadılar gece tırmanıp stada girdiler

Derbiye bilet bulamadılar gece tırmanıp stada girdiler

Fenerbahçe'nin, Beşiktaş'ı 1-0 mağlup ederek çeyrek finale yükseldiği kupa derbisinde 2 taraftarın maçtan bir gece önce stada girip saklandığı ortaya çıktı

Van Persie tişörtleri satışa çıkıyor

Van Persie tişörtleri satışa çıkıyor

Ziraat Türkiye Kupası'nda olaylı biten 90 dakika sonunda Beşiktaş'ı eleyen ve bir üst tura çıkan Fenerbahçe, cuma günü Van Persie tişörtlerini satışa çıkarıyor