Suat Hekimoğlu: Çoğunluk yanımızda

Mevcut Başkan Eyüp Gözgeç'in yönetiminden ayrılıp boks federasyona adaylık için temaslara başlayan Suat Hekimoğlu, rakibini sert sözleşle eleştirdi.

Suat Hekimoğlu: Çoğunluk yanımızda
Federasyon seçimlerine doğru geri sayım başlarken, boks federasyonu için de hareketlilik sürüyor. Mevcut başkan Eyüp Gözgeç'in yönetiminden ayrılıp göreve talip olan Suat Hekimoğlu, hem iddialı sözler sarfetti hem de muhtemel rakibini eleştirdi. Gözgeç'in legal olmayan yollarla koltuğu korumaya çalıştığını ileri süren Hekimoğlu, "Bunu boks camiasının tamamı biliyor. Genel kurul öncesi hazirun cetvelini kendi yandaşlarına göre hazırlıyor. Süreci kendi istediği gibi yönetmenin peşinde ama yasal yollarla buna izin vermemek için gereken her şeyi yapacağız" diye konuştu.

ÇOĞUNLUK YANIMIZDA

Yargı yolu dahil tüm gerekli adımları atacaklarını da söyleyen Hekimoğlu, şöyle devam etti: "Denetleme kurulu raporları, mahkeme kararları hepsini ortaya oyup haklılığımız ispatlayacağız. Boks sporu ve camiası tek kişinin emellerine alet edilecek bir camia değildir. Oluşturulmaya çalışılan illegal yapının her zaman karşısında olacağız. Bizim gibi düşünen büyük bir çoğunluk var. Mevcut Başkan, eğer güdümlü azınlıkların oylarıyla federasyonu yönetmenin peşindeyse, bilin ki er ya da geç kaybetmeye mahkumdur. Sayın bakanımızın tüm bu yaşananları dikkate alacağına olan inancımız tamdır."

(Fanatik)
DİĞER HABERLER Tüm Haberler
'Preciado'yu satıyoruz ama Galatasaray'a değil'

'Preciado'yu satıyoruz ama Galatasaray'a değil'

Deportivo Cali Başkanı Alvaro Martinez, forvet oyuncuları Harold Preciado'yu Galatasaray'a satacakları yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Mehmet Topal sakatlandı

Mehmet Topal sakatlandı

Fenerbahçe'nin orta sahadaki en önemli isimlerinden Mehmet Topal sakatlandı.

Advocaat:

Advocaat: "Aatif bana göre haklı"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat Trabzonspor'a gitmeyen Aatif hakkında konuştu.

Garry Rodrigues Yunan basınında

Garry Rodrigues Yunan basınında

Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues'in performansı, Yunanistan'da yankı uyandırdı, basın "Türklerin sempatisini kazandı." ifadeleri kullandı.

Ümit Özat: Hakemler futbolu bilmiyor

Ümit Özat: Hakemler futbolu bilmiyor

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, 3-0'lık Kasımpaşa yenilgisi sonrası hakeme yüklendi.

Fenerbahçe'den Ekici'ye 1 milyon 750 bin euro

Fenerbahçe'den Ekici'ye 1 milyon 750 bin euro

Sarı-Lacivertliler, transferi bitirmek adına Trabzonspor ile son kez masaya oturdu. Sözleşmesi sezon sonu bitecek yıldız futbolcu için 1 milyon 750 bin Euro’luk ret edilmeyecek bir teklif yapıldı.