Orhun Ene'den milli takım açıklaması

Adı 12 Dev Adam'ın başantrenörlüğü ile anılan Tofaş'ın Coachu açıklamalarda bulundu

Orhun Ene'den milli takım açıklaması
Türk basketbolunun yetiştirdiği en önemli oyun kuruculardan biri olan, antrenörlük kariyerinde de önemli başarılar elde eden Orhun Ene'nin ismi son dönemde sıklıkla milli takım ile anılıyordu.

Şu anda Tofaş'ın başantrenörlüğü yapan tecrübeli basketbol adamı bu iddialr hakkında basketball.comtr'ye açıklamalarda bulundu.

Ene şu ifadeleri kullandı:

"Tabii ki Milli Takım’da olmak gurur verir. Ancak TOFAŞ ile uzun süreli bir anlaşma yaptım. Burada bazı sözler verdim. Bu konuları Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanımız Hidayet Türkoğlu ile de görüştüm. İstediği takdirde her türlü görevi yapabileceğimi ancak kulübümde çalışmaya devam edeceğimi bildirdim. Daha önce Milli Takım’da asistan coachluk da yapmıştım. Her türlü görevde seve seve görev alabileceğimi söyledim. Ancak TOFAŞ’ta da bir görevim var ve uzun süreli plan proje ile yola çıktık. Şu an Türk basketboluna faydalı olacak bir projede yer alıyorum”
DİĞER HABERLER Tüm Haberler
Bitnel'e takipsizlik kararı

Bitnel'e takipsizlik kararı

Galatasaray-Trabzonspor maçı sonrası yapılan şikayet üzerine soruşturma başlatılan hakem Deniz Ateş Bitnel hakkında savcılık, "Hakemin suç teşkil eden kasıtlı bir davranışının olmadığını" belirterek kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verdi.

Levent Nazifoğlu: Bruma'yı kazanacağız

Levent Nazifoğlu: Bruma'yı kazanacağız

Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu, Beşiktaş derbisi ve Bruma ile ilgili önemli açıklamalar yaptı

“Madem tavır yapıyor, Rize’ye de gelmesin”

“Madem tavır yapıyor, Rize’ye de gelmesin”

Bruma için, “Madem tavır yapıyor, Rize’ye de gelmesin” diyen Tudor, ‘ağır kaldığı’ gerekçesiyle Hakan Balta’yı da Çaykur Rizespor maçı kadrosuna almadı.

"Dorsey'yi evinde hissetireceğiz"

BSL ekiplerinden BEST Balıkesir'de Genel Menajer Cengiz Karadağ kadrolarına kattıkları Joey Dorsey ile ilgili sitemize açıklamalarda bulundu.

Riekerink'in canı sıkkın

Riekerink'in canı sıkkın

Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink'in hakkında çıkan 'takımdan gönderiliyor' haberleri nedeniyle canı sıkkın...

Beşiktaş'tan Ersan için komisyon yalanlaması

Beşiktaş'tan Ersan için komisyon yalanlaması

Beşiktaş resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayarak komisyon iddialarını yalanladı.