Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. haftanın programı açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. haftanın programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası'nın 5. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:

17 Ocak Salı:

12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)

12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)

14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)

16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)

18 Ocak Çarşamba:

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)

14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)

18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

19 Ocak Perşembe:

13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)

20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

6. hafta

24 Ocak Salı:

12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)

14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)

14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)

16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)

25 Ocak Çarşamba:

12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)

14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)

14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)

16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)

20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

26 Ocak Perşembe:

12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)

12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)

14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)

16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
DİĞER HABERLER Tüm Haberler
Olunga Çin'e transfer oldu

Olunga Çin'e transfer oldu

Galatasaray'ın transfer lsteside olduğu iddia edilen Kenyalı forvet, Çin'e transfer oldu

Ahmet Çakar'dan penaltı yorumu

Ahmet Çakar'dan penaltı yorumu

Eski hakem Ahmet Çakar, Alanyaspor'un kazandığı penaltı pozisyonunu esprili bir dille yorumladı

Yasin: Cüneyt Çakır'a 'El yok' dedim

Yasin: Cüneyt Çakır'a 'El yok' dedim

Galatasaray'ın 2-1'lik yenilgide Kardemir Karabükspor'a attığı tek golün sahibi olan Yasin Öztekin golde topu eliyle kontrol etmediğini söyledi.

Aatif Chahechouhe sakatlandı

Aatif Chahechouhe sakatlandı

Lider Başakşehir'i ağırlayacak olan Fenerbahçe'ye Aatif Chahechouhe'dan kötü haber geldi. Faslı oyuncu bu önemli maçın kadrosunda olmayacak.

TFF'den geçmiş olsun mesajı

TFF'den geçmiş olsun mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu, hastanede yaşam mücadelesi veren Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav için bir mesaj yayınladı

Nenad Krstic Partizan'da

Nenad Krstic Partizan'da

Transfer olduğu Galatasaray ODeabank'tan sezon başında hiç resmi maça çıkmadan ayrılan ve basketbolu bırakmayı düşünen tecrübeli uzun, Sırp ekibiyle anlaştı