Galeri
Galeri
Güncel
Çok Okunanlar
Çok Okunanlar
 • Hayatı film oluyor: “Güzel Adam Süreyya”

  Yönetmen koltuğunda Gökçe Kaan Demirkıran’ın oturduğu, Beşiktaş futbol takımının efsane malzemecisi Süreyya Soner’in hayatını anlatan Güzel Adam Süreyya, 9 Şubat’ta sinemalarda olacak.

  36 yıldır Beşiktaş Kulübü’nde malzeme sorumlusu olarak görev yapan, Beşiktaş camiasının ve futbolseverlerin sevgisini ve saygısını kazanmış Süreyya Soner’in hayatı, Güzel Adam Süreyya belgeseli ile sinemaseverlerle buluşacak.

  Yönetmen Gökçe Kaan Demirkıran, Beşiktaş’la iç içe geçmiş bir yaşam hikayesini bizlere sunuyor. Bunu yaparken, kendisi de Beşiktaşlı olduğu halde, farklı bir açıdan yaklaşmaya çalışıyor. Süreyya çok hızlı değişen iki olgu olan şehir ve futbolun içinde, geçmişi simgeleyen ve günümüzde, kaybolduğunu, unutulduğunu düşündüğümüz bazı değerlerin temsilcisi olarak karşımıza çıkıyor. Güzel Adam Süreyya bunu Beşiktaş tarihinin önemli isimlerinin tanıklıklarıyla ifade ediyor ve Süreyya’nın, endüstriyel futbol çağının tam kalbinde yalın bir insan olarak, Beşiktaş’ın değerleriyle birlikte, nasıl simgeleştiğini gösteriyor.

  9 ŞUBAT’TA SİNEMALARDA

  Güzel Adam Süreyya; Fikret Orman, Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Les Ferdinand, Gordon Milne, Ricardo Querasma gibi bir çok önemli futbol insanını konuk ediyor. Filmin seslendirmesini ise Yılmaz Erdoğan yaptı.

  Güzel Adam Süreyya 9 Şubat‘ta sinemalarda olacak. (FilmLoverss – İbrahim Cem Özsefil)

Copyright © 2017 Gamaspor          Künye | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | İletişim
efsanebahis
safirbet
turnuvabet
elexbet
imajbet