Sosyal Medya

İlhan Mansız ile tartışan boksör parmağını kırdı

Survivor 2017'de eski Milli futbolcu İlhan Mansız'la tartışma yaşayan Milli boksör Adem Kılıççı, sinirden demir tel örgülere vurarak parmağını kırdı ...

Survivor 2017’de sporcuların öfkeleri dinmek bilmiyor.

Açlık ve mücadelenin tavan yaptığı yarışmada yaklaşık 4 ay geride kalırken, Milli sporcuların yoğunlukta olduğu ‘Ünlüler Adası’nda tartışmalar bitmiyor.

Dün yayınlanan ‘Dokunulmazlık Oyunu’nda eski Beşiktaşlı ve Milli futbolcu İlhan Mansız, yarışmadaki takım arkadaşı Fenerbahçeli ve Milli boksör Adem Kılıççı ile hararetli bir tartışma yaşadı.

Yaşanan tartışmanın ardından oyuna çıkan Adem Kılıççı, oyunu kazansa da hırsını atamadı ve tel örgülere tekme attı.

31 yaşındaki boksör, ayak baş parmağını kırdı.

Adem Kılıççı, “Bazen kötü bir enerji, birisinin sana söylediği bir kelime, çok gereksiz bir tartışma farklı noktalara gidiyor. Oyuna çok agresif çıktım. Zaten oyunda da bunu yansıttım. Kendi sakarlığıma, kendime kızıyorum. Profesyonel bir sporcuyum, bunu yapmamam lazımdı. Orada öfkeyle hareket ettim. Sinirimi demir tel örgülerden alma gereksinimi duydum. Çünkü kafam başka yerdeydi. Onları ip sandım, ip sanarak daha hızlı vurdum. Yaptığım hata sonucu baş parmağım kırıldı. Belki de böyle olması lazımdı. Belki daha farklı bir sakatlık yaşayacaktım.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER