Sosyal Medya

İşte Ancelotti’nin yeni adresi

Bayern Münih'in eski teknik direktörü Ancelotti, Münih'te oturduğu evdeki eşyalarını önceki gece Bayern-PSG maçı sırasında taşıttı. ...

Bild’in haberine göre taşımayı yapan nakliye şirketi çalışanları, eşyalarıyükledikleri kamyonun İtalya veya İspanya’ya değil, Londra’ya gideceğini söylediler.

Bayern Münih’in Şampiyonlar Ligi’nde Paris Saint Germain’e Fransa’da 3-0 kaybettiği maçın ardından Alman ekibinde teknik direktör Carlo Ancelotti’nin görevine son verilmişti. İtalyan teknik adam, Münih defterini o 3-0’lık maçın rövanşının oynadığı Salı gecesi tamamen kapattı. Yani, 3-0’lık maçtan 68 gün sonra…

Bayern’in 3-1 kazandığı maç sırasında Ancelotti’nin Münih’te oturduğu evdeki eşyaları bir nakliye firması tarafından taşındı. Ne Carlo Ancelotti ne de eşi Mariann, taşınma için Münih’e gelmişlerdi. Bir İspanyol firması olan Flippers şirketinin çalışanları mobilyaları ve kolileri kamyona yükledi.

Bild Gazetesi’nin haberine göre, çalışanlara kamyonun nereye gideceği sorulduğunda yanıt ne İspanya ne de Ancelotti’nin memleketi İtalya oldu. Nakliye şirketi elemanları kamyonun Londra’ya gideceğini söylediler. Bu da akıllara “Ancelotti, İngiltere’de mi çalışacak?” sorusunu getirdi.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER