Sosyal Medya

Loic Remy’den Galatasaray’a yeşil ışık!

Bafetimbi Gomis ile görüşen Fransız golcü Loic Remy, Galatasaray'ın ilgisine kayıtsız kalmadı, "Umarım doğrudur" dedi....

Galatasaray’ın gündemine gelen Loic Remy, sarı-kırmızılıların golcüsü Bafetimbi Gomis’ten hem bilgi aldı, hem de mesaj gönderdi.

Adı aynı zamanda Trabzonspor ile anılan Fransız forvetin, vatandaşı Gomis’i arayarak Galatasaray’la ilgili bilgiler aldığı ve gelmek için çok istekli olduğunu söylediği öğrenildi. Las Palmas’ta sorunlar yaşayan 31 yaşındaki Fransız golcünün, Gomis’le yaptığı görüşmede şunları söylediği kaydedildi:

“Galatasaray’ın bana ilgisini duyuyorum. Umarım bu doğrudur. Büyük hedefleri olan, her yönüyle bir oyuncu için çok cazip bir kulüğ. Benim için yeni bir sayfa olabilir.
Fransa Milli Takımı’ndan dostu olan Remy için aracı olabileceğini söyleyen Gomis’in,

“Galatasaray’da bildiğinden çok daha fazlası var. Hayatımın en doğru kararlarından birini buraya gelerek verdim. Sen de gelirsen aynı hisler içerisinde olacaksın” yanıtını verdiği belirtildi.

PROFİLE UYUYOR

Galatasaray’da transferde öncelik şu an sol bek olsa da teknik kadro hem forvet hem de yeri geldiğinde sol önce oynayabilecek bir futbolcu istiyor. Gomis’e alternatif olabilecek potansiyelde görünen, ayrıca kanatlarda da son derece etkili olan 31 yaşındaki futbolcuya bu nedenle sıcak bakıldığı bildirildi.

Fatih Terim ve ekibinin yapacağı son değerlendirmenin ardından bu futbolcunun transferi için düğmeye basılacağı belirtildi. (Milliyet)

Benzer Haberler

BENZER HABERLER