Sosyal Medya

Ozan Tufan için flaş iddia

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ozan Tufan'ın gece dışarı çıktığı haberleri görünce adeta çılgına döndü....

Fenerbahçe’nin Osmanlıspor ile oynadığı maçın ardından oynanan 6 lig maçında bir dakika bile süre alamayan Ozan Tufan, kariyerinin en zor günlerini geçiriyor. Aykut Kocaman, 18 yaşındaki Oğuz Kağan Güçtekin’e bile şans verirken, Ozan’ı hep görmezden geldi. Sarı-lacivertli hoca, “Nedenini kendisi biliyor, ona söyledim” dedi. Kocaman, bu sorunun ısrarla kendisine sorulmaya devam edilmesi üzerine ise “Her şeyi açıklamak zorunda değilim” ifadesini kullandı.

Peki neydi Ozan’ı kulübeye hapseden? Birçok şey yazılıp çizildi. Kocaman’ı hedef alan sözler sarf ettiği bile söylendi. Gerçek ise yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ozan’ı yedek kalmaya mahkum eden şey, bir türlü seviyeye atlayamaması… Dalgın oynaması, adamını kovalamaması, geri dönüşlerde yavaş kalması, onu gözden düşüren en önemli etkenler oldu.
Aykut Kocaman’ın defalarca kendisini uyarsa da gelişim sağlayamadı. Kocaman’ın Ozan’a son görüşmesinde, “Böyle devam edersen hep kulübede oturacaksın” diyerek uyardığı ortaya çıktı. Ozan Tufan, ligde oynanan ve 1-1 biten Osmanlıspor maçından sonra hep aynı fotoğrafı verdi: Umudunu yitirmiş bir şekilde kulübede otururken.

ALPER’LE ÇAPKINLIK TURUNDA

Bir haftalık tatilde özel çalışma programı verilen Ozan’ın, kendisini geliştirmek yerine takım arkadaşı Alper Potuk’la geceleri çapkınlık turuna çıkması ve basında fotoğraflarının yer alması ise bardağı iyice taşırdı. Yönetimin ifadelerini alacağı iki yıldıza para cezası çıkması bekleniyor. Aykut Kocaman’ın özellikle Ozan’a çok kızdığı öğrenildi.

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, 22 yaşındaki genç oyuncu Ozan Tufan’ı kadro dışı bıraktı. Tecrübeli çalıştırıcı Kocaman, Ozan Tufan’ı devre arası Antalya’da yapılacak olan kamp kadrosuna almayacak… (Fotomaç)

Benzer Haberler

BENZER HABERLER