Sosyal Medya

“Ozan Tufan’ı Osmangazi Köprüsü yaktı”

Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan Ozan Tufan'ın Bursa ile olan ilişkisini kaleme aldı....

Ozan Tufan’ın sık sık Bursa’ya gittiğini ifade eden Mehmet Arslan, Ozan Tufan’ın Fenerbahçe’deki son durumunu şu sözlerle açıkladı:

“Aykut Kocaman’ın felsefesini yakından tanıdığımı sanıyorum. Hiçbir oyuncunun özel hayatı ile ilgili bir yaptırım uygulamaz. Onun terazisi sahanın içidir. Eğer saha içinde başarılıysanız, saha dışındaki hayatınızdan futbolcu olarak siz sorumlusunuzdur. Aykut Kocaman değil. Bu bakımdan her futbolcu Aykut Kocaman ile çalışmak ister.

Yazıya böyle uzun bir giriş yaptım. Sözü Ozan’a getireceğim. Osmangazi Köprüsü galiba Ozan Tufan’ın Fenerbahçe’deki sonunu hazırladı. İstanbul ile Bursa arasını 1 saate indiren bu köprü sayesinde Ozan soluğu hemen her gün Bursa’da alıyor. Bu konu Fenerbahçe yönetimi tarafından da yakından takip ediliyor.

Ozan, Bursa’da kendine yakışmayan bir hayat mı yaşıyor? Tabii ki hayır ama bir profesyonel oyuncunun, beslenmesinden konsantrasyonuna kadar çok dikkat etmesi gerekiyor. Fenerbahçe, Ozan’ın 24 saat boyunca Fenerbahçe’yi yaşadığına ve bunun için çalıştığına inanmıyor ne yazık ki. Zihnen takımdan koptuğuna inanıyor. Ne yazık ki Ozan da bunun farkında.” (Hürriyet)

Benzer Haberler

BENZER HABERLER