Sosyal Medya

Potanın Perileri’nin Avrupa Şampiyonası kadrosu açıklandı

16-25 Haziran 2017 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin ev sahipliğinde organize edilecek Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan A Milli Kadın Takımımızın aday kadrosu açıklandı. ...

Millilerimiz 2 Mayıs Salı günü Abdi İpekçi Spor Salonu’nda toplanarak hazırlıklarına başlarken, A Milli Kadın Takım’ın saat 10:00’da yapacağı ilk antrenmanın yarım saati basına açık olarak gerçekleştirilecek.

2 Mayıs Salı günü İstanbul’da kampa girecek olan Ay Yıldızlılarımız, 17 Mayıs Çarşamba günü ise kondisyon çalışmaları için Slovenya’ya gidecek. Slovenya’da üç hazırlık maçı oynayacak olan milliler, yurda döndükten sonra 3-4 Haziran’da Rusya’da iki tane hazırlık maçı oynayacak. A Milli Kadın Takım aday kadrosu, 9 ve 10 Haziran’da Letonya ile iki hazırlık maçı yaptıktan sonra 13 Haziran Salı günü Avrupa Şampiyonası’na katılmak üzere Çek Cumhuriyeti’ne gidecek.

KADRO: Ayşegül Günay, Şaziye İvegin Üner, Lara Sanders (Bellona AGÜ), Kübra İmren Siyahdemir (Beşiktaş), Tilbe Şenyürek, Elif Emirtekin, Özge Kavurmacıoğlu (Botaş), Hülya Çoklar (Canik Belediye), Birsel Vardarlı Demirmen, Tuğçe Canıtez, Esra Ural (Fenerbahçe), Ayşe Cora, Pelin Derya Bilgiç, Melis Gülcan Işıl Alben, Cansu Köksal, Pınar Gezici (Galatasaray), Safiye Simay Karaman, Merve Aydin (Girne Üniversitesi), İlayda Güner (İstanbul Üniversitesi) Olcay Çakır Turgut, Kuanitra Holingsvorth, Bahar Çağlar (Yakın Doğu Üniversitesi)

Benzer Haberler

BENZER HABERLER