Sosyal Medya

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Kasımpaşa maçını değerlendirdi

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı Kasımpaşa maçını ve siyah-beyazlıların bitirmek üzere olduğu Vagner Love transferini değerlendirdi...

Beşiktaş, Süper Lig’in 19. haftasında Kasımpaşa’yı Talisca’nın golleriyle 2-1 mağlup etti. Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Kasımpaşa mücadelesini değerlendirdi. İşte Dilmen’in yorumları

“Talisca’nın daha önce oynadığı takımlarda kafa golü sayısı düşüktür. Boy avantajı var. Bu bir alışkanlık haline gelir insanda, oralara doğru koşular yapar.”

“Ricardo Quaresma, Dolmabahçe’yi seviyor, semte geldiğinde coşuyor, buradan çıkınca normale dönüyor. Bugün oynamaktan keyif aldı. Quaresma, hem içinden hem dışından geçebilir.”

“Quaresma, maçı 3’e, 4’e götürecekken çok top tuttu, vermesi gereken yerlerde pas vermedi.”

“Vida yerine Medel doğru tercih oldu. Daha ileriyle doğru oynamak istedi Şenol hoca.”

“Vida, kendisinin dediği gibi zayıf bir ligden geliyor. Milli takımda pası Modric’e, Rakitic’e atıyor, öyle olduğunda defonuz ortaya çıkmıyor. Ama Beşiktaş’ta bu defo, ortaya çıkabilir.”

“Medel’in Şenol hocaya küçük bir kapris problemi olmuştu ya, ondan sonra kendini Beşiktaş’a adadı. Bu takımın önemli 12. oyuncusu, 11’de görürsek de şaşırmayız.”

“Medel’in boyuna göre kilosu fazlaydı, zayıfladı. Bir hımbıllığı vardı üzerinde.”

“Vagner Love, Beşiktaş için doğru transfer. Hızlı ve bitirici bir forvet. Eğer fiziği, sağlığı iyi durumdaysa çok iyi transfer. Yaşı 33 ama oyununa baksan 25 gibi. Negredo’yu beğeniyorum ama formayı vermek istiyor”

“Alanyaspor’un da Vagner Love’u Beşiktaş’a vermesini anlamıyorum. Baya alt sıralarda bir takım. Niye golcüsünü veriyor?”

Benzer Haberler

BENZER HABERLER