Sosyal Medya

Tudor ‘Kocaman’mış

Fenerbahçe'nin Vardar'a 2-0 ve 2-1 yenilip, UEFA Avrupa Ligi'ne veda etmesinin ardından, teknik direktör Aykut Kocaman basın toplantısında gazetecilerden soru kabul etmedi. Igor Tudor ise Östersunds'a elendikten sonra basın toplantısında tüm ...

Fenerbahçe büyük umutlarla başladığı sezonda adeta şok yaşıyor. Ligde Göztepe ve Trabzonspor ile berabere kalan sarı-lacivertliler, Makedon ekibi Vardar’a iki maçta da yenildi ve UEFA Avrupa Ligi’ne play-off turunda veda etti.

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ise maçtan sonra basın toplantısında “Anlatacağım bir şey yok.” dedi ve gazetecilerden soru kabul etmedi.

Bu durum şaşkınlıkla karşılanırken, Ntv Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, “Bu ne demek ya? Sorulacak çok soru var. Tudor, Östersunds’a elenince dayak yiyor. Aykut Hoca çıkıp gidiyor. Allah Allah…” diyerek tepkisini belli etti.

TUDOR NE YAPMIŞTI?

Galatasaray bundan yalnızca 1 ay önce UEFA Avrupa Ligi’nde İsveç ekibi Östersunds’a elenmişti. Maçtan sonra teknik direktör Igor Tudor, 30 dakika süren bir basın toplantısında sorulan tüm soruları cevaplamıştı.

Hırvat teknik adam, “Östersunds maçında aldığınız sonuçtan utanmıyor musunuz?” ve “Kendizi Galatasaray hocası olarak görüyor musunuz?” gibi sorulara cevap vermişti.

MEDYA BÖYLE GÖRMÜŞTÜ

FENERBAHÇE – VARDAR MAÇINDAN SONRA 

Benzer Haberler

BENZER HABERLER