Sosyal Medya

Vagner Love’ın hedefi Rusya

Beşiktaş'la anlaşma sağlayan 33 yaşındaki golcü Vagner Love, Aytemiz Alanyaspor ile alacakları konusunda yaşadığı sorunu bu hafta hallederek Kartal'a katılmayı planlıyor. Sambacı, Siyah- Beyazlı formayla kısa sürede başarılı olup Brezilya Milli ...

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Siyah- Beyazlılar, İngiltere’deki hedeflerinden istediği geri dönüşü alamaması sonrasında rotayı Süper Lig’e çevirmişti. Aytemiz Alanyaspor’un tecrübeli golcüsü Vagner Love’le anlaşma sağlayan Kara Kartal, yoğun görüşmeler sonrasında Akdeniz kulübünü de ikna etti.

Başarılı futbolcu için 3 milyon Euro karşılığında el sıkışan Beşiktaş Yönetimi, Love’ı bu hafta resmen takımına kazandırmayı planlıyor. Tarafların anlaşma sağlamasının ardından Love’ın 600 bin Euro’luk alacağı için kulübüyle yaşadığı sorunu aşmasını bekleyen Beşiktaş, sonrasında Sambacı’yla seneliği 2 milyon Euro’dan 2,5 yıllık kontrat imzalayacak.

Flamengo’dan vazgeçti 

Aytemiz Alanyaspor’a 2016 yılında Monaco’yla sözleşmesinin bitmesinin ardından bedelsiz olarak transfer olan Vagner Love, ay başında eski kulübü Flamengo’ya dönüş hazırlıkları yapmıştı. Hatta bu kulüple görüşüp anlaşma sağlayan Love, kendisi için Beşiktaş’ın devreye girmesi sonrasında kararını değiştirmişti. 33 yaşındaki futbolcunun, Kara Kartal’ı seçmesinin nedeni ortaya çıktı. Love’ın son olarak 2010 Dünya Kupası Elemeleri’nde formasını giydiği Brezilya Milli Takımı’na dönebilmek için Kara Kartal’ı seçtiği bildirildi.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER