Sosyal Medya

Yiğithan’ın büyük şanssızlığı!

Fenerbahçe'den, Dick Advocaat'ın çalıştırdığı Hollanda ekibi Sparta Rotterdam'a gitmesi beklenen Yiğithan Güveli'nin transferi, İstanbulspor maçında yaşadığı sakatlık sonrasında suya düştü....

Sarı-lacivertlilerin Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda İstanbulspor ile oynadığı karşılaşmanın henüz başlarında sakatlanarak 16. dakikada gözyaşlarıyla oyunu terk eden 19 yaşındaki savunmacının adalesinde kopma olduğu öğrenildi.

Eski Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat’ın çalıştırdığı Sparta Rotterdam’a gidip orada 11’e monte edilmesi beklenen Yiğithan’ın transferi, sakatlıkla birlikte neredeyse imkansız duruma geldi.

Yiğithan’ın sakatlığının sorulması üzerine Dick Advocaat, Fox Sports’a yaptığı açıklamada transferde kesinleşmiş bir durumun olmadığını söyleyerek “İlk 11’de oynadığını ve 20 dakika sonra sakatlandığını duydum. Bu bana biraz garip geldi” dedi. Sakatlıkla ilgili sarı-lacivertlileri esprili bir dille eştiren Hollandalı çalıştırıcı, “Şimdi Fenerbahçe’nin bana yeni başka bir oyuncu vermesi gerekecek. Yarın onları arayacağım” diye konuştu.

Benzer Haberler

BENZER HABERLER